Sesja rodzinna Warszawa EwaGraphy.com

Tradycje wspólnych zdjęć rodzinnych, jak to miało miejsce przed laty, nie są już tak powszechne, ale jeżeli chcą Państwo posiadać w swoim albumie tego rodzaju wyjątkowe pamiątki, w takim razie jestem zawsze do dyspozycji!
Podczas sesji rodzinnej wszyscy członkowie rodziny mogą zebrać się razem i uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu międzypokoleniowym. Tego rodzaju zdjęcia są jedyne w swoim rodzaju i warto powtarzać je, by dodawać kolejne do swojego albumu, tworząc wyjątkowe fotograficzne kalendarium swojej rodziny.
Sesja rodzinna – Warszawa. Moje studio znajduje się w Warszawie i to tutaj zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług. Również wykonuję sesje w plenerze oraz w domu – dopasowuje się do potrzeb moich klientów, ponieważ zależy mi na Państwa całkowitym zadowoleniu. Jestem otwarta na nowe propozycje, dlatego też jestem gotowa spełnić Państwa życzenia.
Wieloletnie doświadczenie w fotografii, a także najlepszej klasy sprzęt stosowany przeze mnie to podstawa wysokiej jakości moich zdjęć. Otrzymają je Państwo w wysokiej rozdzielczości, a także po wykonaniu starannej i delikatnej obróbki.
Istnieje możliwość wybrania dwóch pakietów dla sesji rodzinnych:
Pakiet podstawowy – 450 PLN, zawiera 15 zdjęć zapisanych na płycie CD
Pakiet Plus – 700 PLN, zawiera 30 zdjęć zapisanych na płycie CD oraz wydrukowanych w formacie 15×20
Więcej informacji o mojej ofercie znajdą Państwo w zakładce z ofertą. Pozostaję też do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.
Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *