Sesja rodzinna

Sesja rodzinna, zdjęciowa u fotografa to świetna pamiątka. Tradycje wspólnych zdjęć , jak to miało miejsce przed laty , nie są już tak powszechne. Teraz zastąpiły je smartfony, które są stale obecne w naszym życiu, jednak rzadko drukujemy zdjęcia z telefonu. Zachęcam do celebracji wspólnych chwil. Do sesji zdjęciowej u fotografa trzeba się przygotować, ba nawet przebrać w czasie jej trwania. Potem nagrodą za wysiłek są zdjęcia,  które można oprawić w ramki i powiesić na ścianie lub wkleić do tradycyjnego albumu. Zachęcam do stworzenia własnej tradycji robienia zdjęć rodzinnych, pretekstem może być nadejście ulubionej pory roku lub pojawienie się nowego członka rodziny. Zaprasza do mojego studia w Warszawie, które znajduje się na Gocławku. Dysponuję także niewielkim ogródkiem, więc gdy pogoda sprzyja istnieje możliwość zrobienia zdjęć z zielenią w tle.

 Wieloletnie doświadczenie w fotografii, a także najwyższej klasy sprzęt stosowany przeze mnie to podstawa wysokiej jakości moich zdjęć. Otrzymają je Państwo w wysokiej rozdzielczości umożliwiającej wydruk w dużym formacie, a także po delikatnej autorskiej obróbce. Zapraszam do rezerwacji terminów.

  • Pakiet podstawowy SILVER 450 zł. Zawiera 5 najlepszych zdjęć poddanych autorskiej obróbce i udostępnionych drogą elektroniczną
  • Pakiet GOLD 600 zł. Zawiera 15 najlepszych zdjęć wydrukowanych w formacie 15×20 i nagranych na płytę CD.
  • Pakiet PLATINUM 900 zł. Zawiera 25 najlepszych zdjęć wydrukowanych w formacie 15×20 i nagranych na płytę CD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *