Sesja Niemowlęca Warszawa – EwaGraphy.com

 

Gdy na świat przychodzi od dawna wyczekiwany nowy członek rodziny, przyciąga on natychmiast uwagę wszystkich. Jednak każdy rodzic wie, że czas mija szybko i dzieci dorastają. Dlatego już od samego początku warto pamiętać o udokumentowaniu tych radosnych chwil młodości. Gdy poszukują Państwo profesjonalisty, wtedy jestem do usług.
W sesji może brać udział sam mały bohater, ale również mogę wykonać zdjęcia razem z rodzicami. Istnieje możliwość wykorzystania różnego rodzaju akcesoriów do fotografii, koszyczki, miękkie koce, futra, ciekawe ozdoby dla chłopców i dziewczynek, dlatego możliwości są nieograniczone.
Sesja niemowlęca  Warszawa. Najczęściej sesje niemowlęce odbywają się w domach moich klientów lub też w plenerze, ponieważ wtedy można uchwycić naturalność i emocje, nie ma też stresu. Istnieje też możliwość realizacji sesji w moim studiu fotograficznym znajdującym się w Warszawie. Jestem zawsze otwarta na propozycje moich klientów pod względem przebiegu sesji i wyglądu zdjęć, służę również moimi pomysłami, dlatego na pewno gotowe fotografie będą mogły spełnić Państwa oczekiwania całkowicie.
Istnieje możliwość wybrania dwóch pakietów do sesji niemowlęcych:
  • Pakiet podstawowy  500 PLN, zawiera 10 zdjęć zapisanych na płycie CD
  • Pakiet Plus  850 PLN, zawiera 20 zdjęć zapisanych płycie CD oraz wydrukowanych w formacie 15×20
Dodatkowe informacje dotyczące sesji niemowlęcych znajdują się na stronie internetowej w zakładce z ofertą. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji.
Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług!

Fotograf Warszawa i okolice, w tym Otwock.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *