Sesja ciążowa Warszawa – EwaGraphy.com

Sesja ciążowa to wspaniały pomysł na pokazanie światu swojej radości. Ciąża to jedyny w swoim rodzaju czas w życiu kobiety, ponieważ to wtedy cała rodzina przygotowuje się do przyjścia na świat kogoś wyjątkowego. Warto upamiętnić te chwile, a sesja ciążowa będzie do tego najlepszą okazją. W sesji ciążowej może uczestniczyć zarówno sama przyszła mama, jak i również para. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to także bardzo intymny moment, wobec tego jestem zawsze dyskretna, dlatego też mogą Państwo poczuć się w moim towarzystwie swobodnie  w ten sposób zdjęcia wyglądają naturalnie i są najlepszym zapisem emocji,  miłości, radosnego oczekiwania, troski o najbliższych. Zapisuje je wszystkie na zdjęciach, które będą tą najpiękniejszą pamiątką z okresu ciąży.   Sesja ciążowa  Warszawa. Wykonuję sesje ciążowe moim studiu fotograficznym w Warszawie, a także w domach klientów i w plenerze. Jestem zawsze do dyspozycji i pomogę w realizacji marzeń i jeśli mają Państwo dodatkowe życzenia dotyczące sesji, wtedy też wezmę je pod uwagę. Istnieje możliwość wybrania trzech pakietów do sesji ciążowych:
  • Pakiet podstawowy  450 PLN, zawiera 20 zdjęć zapisanych na płycie CD
  • Pakiet łączony podstawowy  700 PLN, zawiera 30 zdjęć z sesji brzuszkowej i noworodkowej zapisane na płycie CD
  • Pakiet łączony Plus 1000 PLN, zawiera zdjęcia z sesji brzuszkowej i noworodkowej zapisane na płycie CD oraz 30 wybranych zdjęć wydrukowanych w formacie 15×20
Więcej informacji dotyczących moich sesji mogą znaleźć Państwo w zakładce z ofertą. Pozostaję też do dyspozycji w razie pytań. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług!    

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *