Sesja ciążowa

Zapraszam przyszłe mamy od szóstego do ósmego miesiąca ciąży na zdjęcia ciążowe. Ale jeśli brzuszek jest widoczny wcześniej, lub przyszła mama odłożyła sesję na ostatni miesiąc  to też nie ma problemu.  Sesja ciążowa to dobry pomysł na pokazanie światu swojej radości „z bycia w stanie błogosławionym”. Zdjęcia ciążowe będą pamiątką z tego okresu, trwałym zapisem, do którego będzie można wrócić potem w każdej chwili oglądając album ze zdjęciami.

Sesje ciążowe wykonuję w swoim studiu w Warszawie lub w plenerze, jeśli tylko nie pada deszcz. Wszystko zależy od aury pogodowej na zewnątrz, ale nawet jeśli jest zimno to tak dobierzemy garderobę by uniknąć przeziębienia. Scenerię dostosuję do pomysłu i upodobań przyszłych rodziców. Sesje zdjęciowe w studiu różnią się plenerowych atmosferą, tło jest jednolite, uwaga skupia się na modelu.  Posiadam do wyboru dużo różnych sukni i zwykle wykorzystujemy parę, te które wybierze przyszła mama, często w porozumieniu z partnerem. Zachęcam również przyszłych ojców do udziału w sesji. 

Zapraszam do rezerwacji terminów i zapoznania się z ofertą.

  • Pakiet podstawowy SILVER 450 zł. Zawiera 5 najlepszych zdjęć poddanych autorskiej obróbce i udostępnionych drogą elektroniczną
  • Pakiet GOLD 600 zł. Zawiera 15 najlepszych zdjęć wydrukowanych w formacie 15×20 i nagranych na płytę CD.
  • Pakiet PLATINUM 900 zł. Zawiera 25 najlepszych zdjęć wydrukowanych w formacie 15×20 i nagranych na płytę CD.

Sesja ciążowa w prezencie

Jeśli chcesz obdarować kogoś wyjątkowym prezentem to zaproszenie na sesję zdjęciową jest dobrym pomysłem. skontaktuj się ze mną i ustalimy szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *