➤ Fotografia Noworodkowa – Warszawa – EwaGraphy.com

Czas, gdy noworodek przychodzi na świat, ma w sobie coś z magii. To radosne wyczekiwanie rodziców, a jego efekt zdecydowanie zasługuje na upamiętnienie go na zawsze. Właśnie dlatego zdecydowanie się na sesję noworodkową jest bardzo dobrym pomysłem i mogę pomóc Państwu w jego realizacji.

W trakcie sesji noworodkowej dokładam starań, aby najmłodszy model odczuwał najwyższy komfort. To właśnie wtedy mogę uchwycić najpiękniejsze momenty, na przykład podczas błogiego snu czy w trakcie zabawy z rodzicami.

Sesja noworodkowa w Warszawie i okolicach

Wykonuję sesje z udziałem noworodków przede wszystkim w domach moich klientów. To bezpieczny teren, który jest idealnym miejscem do tego rodzaju akcji. Także istnieje możliwość wykonania zdjęć w plenerze, na przykład podczas spaceru, również w moim studiu fotograficznym znajdującym się w Warszawie. Akcesoria wykorzystywane podczas sesji dopasowuję do indywidualnych życzeń rodziców, a także biorę pod uwagę ich wymagania, dlatego gotowe zdjęcia na pewno będą wspaniałym dodatkiem do familijnego albumu.

Istnieje możliwość wybrania dwóch pakietów do sesji noworodkowych:

  • Pakiet podstawowy  500 PLN, zawiera 20 zdjęć zapisanych na płycie CD

  • Pakiet Plus  850 PLN, zawiera 30 zdjęć zapisanych płycie CD oraz wydrukowanych w formacie 15×20

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące sesji, wtedy jestem do usług. W zakładce z ofertą na stronie dostępne są także informacje o innych dostępnych wariantach moich usług fotograficznych.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług!

Fotograf  Warszawa i okolice, w tym Otwock.