➤ Sesja Niemowlęca Warszawa – EwaGraphy.com

 

Gdy na świat przychodzi od dawna wyczekiwany nowy członek rodziny, przyciąga on natychmiast uwagę wszystkich. Jednak każdy rodzic wie, że czas mija szybko i dzieci dorastają. Dlatego już od samego początku warto pamiętać o udokumentowaniu tych radosnych chwil młodości. Gdy poszukują Państwo profesjonalisty, wtedy jestem do usług.
W sesji może brać udział sam mały bohater, ale również mogę wykonać zdjęcia razem z rodzicami. Istnieje możliwość wykorzystania różnego rodzaju akcesoriów do fotografii, koszyczki, miękkie koce, futra, ciekawe ozdoby dla chłopców i dziewczynek, dlatego możliwości są nieograniczone.
Sesja niemowlęca  Warszawa. Najczęściej sesje niemowlęce odbywają się w domach moich klientów lub też w plenerze, ponieważ wtedy można uchwycić naturalność i emocje, nie ma też stresu. Istnieje też możliwość realizacji sesji w moim studiu fotograficznym znajdującym się w Warszawie. Jestem zawsze otwarta na propozycje moich klientów pod względem przebiegu sesji i wyglądu zdjęć, służę również moimi pomysłami, dlatego na pewno gotowe fotografie będą mogły spełnić Państwa oczekiwania całkowicie.
Istnieje możliwość wybrania dwóch pakietów do sesji niemowlęcych:
  • Pakiet podstawowy  500 PLN, zawiera 20 zdjęć zapisanych na płycie CD
  • Pakiet Plus  850 PLN, zawiera 30 zdjęć zapisanych płycie CD oraz wydrukowanych w formacie 15×20
Dodatkowe informacje dotyczące sesji niemowlęcych znajdują się na stronie internetowej w zakładce z ofertą. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji.
Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług!

Sesja Niemowlęca Warszawa

 

Sesje niemowlęce - ulotne chwile zatrzymane w kadrach

 

Wyczekiwane przez wiele miesięcy maleństwo jest dla rodziców największym szczęściem. Maleńki człowiek zachwyca swoją niewinnością i delikatnością, a pierwszy świadomy uśmiech, krok czy wypowiedziane słowo sprawiają, że dumna mama i tata pragną zapamiętać daną chwilę na zawsze. Jest to trudne, jednak fotograf wykonujący sesję niemowlęcą może sprawić, że ulotne chwile zatrzymają się w kadrach i będą towarzyszyć rodzicom, nawet gdy dzieci dorosną, a na świecie pojawią się wnuki.

 

Maleńki bohater sesji

 

Fotograficzna Sesja NiemowlęcaNoworodki i niemowlęta są szczególnie wymagającymi bohaterami sesji zdjęciowych. Fotografuję maleńkie dzieci od długiego czasu, dzięki czemu wiem, że sesja niemowlęca zawsze musi przebiegać w komfortowych warunkach zarówno dla małych modeli, jak i ich rodziców. Zapewniam możliwość wykonania sesji w moim studiu fotograficznym w Warszawie, w domu dziecka bądź w plenerze, dzięki czemu rodzice sami mogą zadecydować, gdzie wykonam zdjęcia ich pociechy. 

 

Kadry pełne wyjątkowości

 

Fotografując podczas sesji noworodki i niemowlęta, dbam przede wszystkim o to, by maleństwo czuło się bezpieczne i spokojne, gdyż sesja niemowlęca powinna być jednym z najradośniejszych wydarzeń dla rodziców, zachwyconych narodzinami synka lub córeczki. Stawiam nie tylko na klasyczne kadry, ale również na kompozycje diagonalne, wnoszące do fotografii niemowlęcej więcej dynamizmu i radości, jak i semiotyczne, sprawiające, że język wizualny i werbalny stają się harmonijną całością.

 

Czas, który (nie) przemija

 

Rodzice zgodnie twierdzą, że czas przemija szybciej, gdy na świecie pojawiają się dzieci, dlatego ja staram się zatrzymać na zdjęciach emocje, które towarzyszą im na początku rodzicielstwa. Z myślą o tym przygotowałam dla nich dwa pakiety sesji niemowlęcych:

 

  • pakiet podstawowy, który umożliwia wykonanie 20 wyjątkowych i wzruszających zdjęć, zapisanych na płycie CD (koszt: 500 zł),
  • pakiet PLUS, który obejmuje sesję składającą się z 30 zdjęć zapisanych na płycie CD i wydrukowanych na wysokiej jakości papierze o formacie 15x20 cm (koszt: 850 zł).

 

Z myślą o wyjątkowym modelu

 

Sesja NiemowlęcaZdaję sobie sprawę, że noworodki i niemowlęta mają szczególne potrzeby, dlatego zawsze poświęcam odpowiednio wiele czasu na wykonanie zdjęć. Sesja odbywa się w spokoju, bez zbędnego pośpiechu, a w razie potrzeby rodzice mają czas, by nakarmić, przewinąć i uspokoić maluszka. Staram się jak najlepiej wykorzystywać w fotografiach światło dzienne, by zdjęcia zachowały naturalny wygląd lub używać lampy światła ciągłego i blendy, gdy dzień jest zbyt pochmurny lub gdy rodzice decydują się na sesję w moim studiu w Warszawie. Wykorzystując sztuczne źródła światła, dbam o komfort maluszka, by światło nie było dla niego zbyt ostre i drażniące. Ponadto, stylizując niemowlę, jestem wyjątkowo delikatna i ostrożna, by dzieciątko nie odczuwało dyskomfortu.

 

Wykonując sesję, staram się spełnić wszystkie oczekiwania rodziców. Mogę zarówno sama zaproponować pomysł na sesję, jak i przygotować plener lub studio zgodnie z pomysłem mamy i taty niemowlęcia. Postaram się, aby sesje rodzinne zostawiły po sobie niepowtarzalną pamiętkę w postaci zdjęć. Sprawdź również ofertę sesji ciążowych wykonywanych w czasie stanu błogosławionego przyszłej mamy.

Ewagraphy.com