Sesja ciążowa Warszawa – EwaGraphy.com

photocrati galleryCiąża to jedyny w swoim rodzaju czas w życiu kobiety, ponieważ to wtedy cała rodzina przygotowuje się do przyjścia na świat kogoś wyjątkowego. Warto upamiętnić te chwile, a sesja ciążowa będzie do tego najlepszą okazją.

W sesji ciążowej może uczestniczyć zarówno sama przyszła mama, jak i również para. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to także bardzo intymny moment, wobec tego jestem zawsze dyskretna, dlatego też mogą Państwo poczuć się w moim towarzystwie swobodnie – w ten sposób zdjęcia wyglądają naturalnie i są najlepszym zapisem emocji – miłości, radosnego oczekiwania, troski o najbliższych. Zapisuje je wszystkie na zdjęciach, które będą tą najpiękniejszą pamiątką z okresu ciąży.

 

Sesja ciążowa – Warszawa. Wykonuję sesje ciążowe moim studiu fotograficznym w Warszawie, a także w domach klientów i w plenerze. Jestem zawsze do dyspozycji i pomogę w realizacji marzeń i jeśli mają Państwo dodatkowe życzenia dotyczące sesji, wtedy też wezmę je pod uwagę.

Istnieje możliwość wybrania trzech pakietów do sesji ciążowych:

  • Pakiet podstawowy – 400 PLN, zawiera 20 zdjęć zapisanych na płycie CD

  • Pakiet łączony podstawowy – 700 PLN, zawiera 30 zdjęć z sesji brzuszkowej i noworodkowej zapisane na płycie CD

  • Pakiet łączony Plus – 1000 PLN, zawiera zdjęcia z sesji brzuszkowej i noworodkowej zapisane na płycie CD oraz 30 wybranych zdjęć wydrukowanych w formacie 15×20

Więcej informacji dotyczących moich sesji mogą znaleźć Państwo w zakładce z ofertą. Pozostaję też do dyspozycji w razie pytań.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług!