➤ Sesja Ciążowa Warszawa – EwaGraphy.com

Ciąża to jedyny w swoim rodzaju czas w życiu kobiety, ponieważ to wtedy cała rodzina przygotowuje się do przyjścia na świat kogoś wyjątkowego. Warto upamiętnić te chwile, a sesja ciążowa będzie do tego najlepszą okazją. W sesji ciążowej może uczestniczyć zarówno sama przyszła mama, jak i również para. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to także bardzo intymny moment, wobec tego jestem zawsze dyskretna, dlatego też mogą Państwo poczuć się w moim towarzystwie swobodnie  w ten sposób zdjęcia wyglądają naturalnie i są najlepszym zapisem emocji,  miłości, radosnego oczekiwania, troski o najbliższych. Zapisuje je wszystkie na zdjęciach, które będą tą najpiękniejszą pamiątką z okresu ciąży.   Sesja ciążowa  Warszawa. Wykonuję sesje ciążowe moim studiu fotograficznym w Warszawie, a także w domach klientów i w plenerze. Jestem zawsze do dyspozycji i pomogę w realizacji marzeń i jeśli mają Państwo dodatkowe życzenia dotyczące sesji, wtedy też wezmę je pod uwagę. Istnieje możliwość wybrania trzech pakietów do sesji ciążowych:
  • Pakiet podstawowy  400 PLN, zawiera 20 zdjęć zapisanych na płycie CD
  • Pakiet łączony podstawowy  700 PLN, zawiera 30 zdjęć z sesji brzuszkowej i noworodkowej zapisane na płycie CD
  • Pakiet łączony Plus 1000 PLN, zawiera zdjęcia z sesji brzuszkowej i noworodkowej zapisane na płycie CD oraz 30 wybranych zdjęć wydrukowanych w formacie 15×20
Więcej informacji dotyczących moich sesji mogą znaleźć Państwo w zakładce z ofertą. Pozostaję też do dyspozycji w razie pytań. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług!    

 

Sesja Ciążowa Warszawa

Fotografia ciążowa – pomysł na niebanalne zdjęcia

 

Fotografia - Sesja CiążowaFotografia przyzwyczaiła nas już do tego, że nawet z teoretycznie niefotogenicznych sytuacji można stworzyć niepowtarzalne dzieła. Jednym z takich okresów jest między innymi ciąża, która dla wielu kobiet jest najwspanialszym okresem w życiu – to właśnie już za kilka miesięcy pojawi się na świecie syn lub córka! A gdyby tak właśnie na profesjonalnej sesji zdjęciowej uwiecznić ten okres? Zamiast ukrywać „brzuch” na fotografiach jeszcze bardziej go wyeksponować i postawić w centrum uwagi? Sprawić, aby to on był podstawą całego ujęcia?

 

Coraz większa popularność sesji ciążowych!


Pomimo tego, że sesje ciążowe zapoczątkowane zostały na zachodzie Europy już wiele lat temu, to dopiero teraz zdobywają one coraz większą popularność w naszym kraju. Dobrze wykonane zdjęcia z okresu ciąży są nie tylko ciekawą i niepowtarzalną kartką w domowym albumie rodziny, ale również niezapomnianą pamiątką z okresu ciąży, którą można pokazać później dziecku. Nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby właśnie takie zdjęcia umieścić w domowym albumie czy nawet na portalach społecznościowych!

 

Nasza oferta

Fotografia Ciążowa
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wykonanie profesjonalnych fotografii ciążowych w trzech wariantach:

 

  1. Pakiet podstawowy – 400,-zł, obejmujący 20 zdjęć zapisanych na płycie CD,
  2. Pakiet łączony podstawowy – 700,-zł, obejmujący 30 zdjęć z sesji ciążowej oraz noworodkowej zapisanych na płycie CD,
  3. Pakiet łączony PLUS – 1000,-zł, obejmujący zarówno sesję ciążową oraz noworodkową z zapisem zdjęć na płycie CD, jak i wydruk 30 wybranych zdjęć w formacie 15x20cm.

 

W każdym pakiecie wykonujemy znacznie więcej ujęć, zaś na płycie udostępniane są wyłącznie najkorzystniejsze zdjęcia po dodatkowej obróbce cyfrowej. To Państwo mają wpływ na wybór i kształt fotografii!

 

Gdzie wykonujemy zdjęcia?


Nasze sesje zdjęciowe nigdy nie są sesjami szablonowymi – wychodzimy naprzeciw konkretnym oczekiwaniom podsuwając własne pomysły i przejmując inicjatywę w razie potrzeb. Sesja ciążowa w studio fotograficznym? W plenerze? W parku? Na plaży? A może wśród łanów pszenicy? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dysponujemy kompletnie wyposażonym studio fotograficznym na terenie Warszawy, jak również jesteśmy w stanie stworzyć optymalne warunki do fotografowania w każdych warunkach – nawet u Państwa w domu. Za każdym razem gwarantujemy odpowiednią intymność oraz warunki 

 

Kto może uczestniczyć?


Do udziału w sesji ciążowej zapraszamy nie tylko kobiety w ciąży, ale również pary – także z dziećmi. W każdym przypadku jesteśmy w stanie uwiecznić to co najważniejsze – emocje na twarzach towarzyszące okresowi oczekiwania na potomka! Nasze ujęcia nie są jedynie w pełni statyczne, a opowiadają historię, gdyż zawsze podchodzimy indywidualnie do konkretnych oczekiwań i warunków.

 

Zapraszamy do kontaktu!


Zapraszamy nie tylko do zapoznania się z naszą ofertą sesji rodzinnych, sesji niemowlęcych czy sesji noworodkowych na poszczególnych zakładkach witryny, ale również do kontaktu i niezobowiązującej rozmowy – pomożemy w realizacji niebanalnych sesji fotograficznych i realizacji Państwa marzeń! Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Ewagraphy.com