➤ Zdjęcia Noworodkowe Warszawa Otwock – EwaGraphy.com

Czas, gdy noworodek przychodzi na świat, ma w sobie coś z magii. To radosne wyczekiwanie rodziców, a jego efekt zdecydowanie zasługuje na upamiętnienie go na zawsze. Właśnie dlatego zdecydowanie się na sesję noworodkową jest bardzo dobrym pomysłem i mogę pomóc Państwu w jego realizacji.
W trakcie sesji noworodkowej dokładam starań, aby najmłodszy model odczuwał najwyższy komfort. To właśnie wtedy mogę uchwycić najpiękniejsze momenty, na przykład podczas błogiego snu czy w trakcie zabawy z rodzicami.
Sesja noworodkowa  Warszawa. Wykonuję sesje z udziałem noworodków przede wszystkim w domach moich klientów. To bezpieczny teren, który jest idealnym miejscem do tego rodzaju akcji. Także istnieje możliwość wykonania zdjęć w plenerze, na przykład podczas spaceru, również w moim studiu fotograficznym znajdującym się w Warszawie. Akcesoria wykorzystywane podczas sesji dopasowuję do indywidualnych życzeń rodziców, a także biorę pod uwagę ich wymagania, dlatego gotowe zdjęcia na pewno będą wspaniałym dodatkiem do familijnego albumu.
Istnieje możliwość wybrania dwóch pakietów do sesji noworodkowych:
  • Pakiet podstawowy  500 PLN, zawiera 20 zdjęć zapisanych na płycie CD
  • Pakiet Plus  850 PLN, zawiera 30 zdjęć zapisanych płycie CD oraz wydrukowanych w formacie 15×20
Gdy mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące sesji, wtedy jestem do usług. W zakładce z ofertą na stronie dostępne są także informacje o innych dostępnych wariantach moich usług fotograficznych.
Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług!

Zdjęcia Noworodkowe Warszawa Otwock

Sesja noworodkowa - jak to wygląda u mnie od strony technicznej?

 

Fotografów decydujących się na wykonywanie sesji noworodkowych jest coraz więcej. Każdy z nich ma swoją technikę, która jest efektem wieloletniego doświadczenia i posiadanego sprzętu. Ja już też od pewnego czasu realizuję tę usługę i posiada swój specyficzny warsztat. Pracowałam nad nim bardzo ciężko, gdyż lokalny, warszawski rynek posiada bardzo wymagającą konkurencję.

  • Fotograficzna głębia
  • Klimat kadrów
  • Lampa błyskowa
  • Plener
  • Retusz? Tak, ale...
  • Moja oferta


Sesja NoworodkowaFotograficzna głębia sesji noworodkowejMoje zdjęcia posiadają swoistą głębię. Oczywiście nie chodzi tu o głębię emocjonalną... Sesja noworodkowa nie może być przeostrzona. Wtedy zdjęcia wyglądają zbyt "płasko", czyli dwuwymiarowo. Nie lubię tego. Zresztą zauważyłam, że większość moich Klientów również preferuje zdjęcia, w których mamy do czynienia z rozmazanym tłem. To nie tylko moda. To konieczność!


Klimat kadrów sesji


Moje zdjęcia posiadają specyficzny klimat. Po pierwsze - są wykonywane w domu. Dziecko ma wtedy większy komfort i zachowuje się naturalnie. Nie jestem fanką "wycieczek" fotografów po porodówkach. W szpitalu dziecko nigdy nie czuje się komfortowo. To spięcie widać najlepiej po rodzicach dziecka...


Staram się też tworzyć zdjęcia w miarę proste - bez zbędnych dodatków. Nie preferuję zdjęć w wymyślnych przebraniach. Choć w przypadku dziewczynek uważam, że takie kadry mają bardzo jakiś tam sens.


Sesja z NoworodkiemLampa błyskowa


Preferuję pracę w dużych, jasno rozświetlonych (światłem naturalnym) wnętrzach. Lampa błyskowa nigdy nie była przyjacielem dzieci. Zwłaszcza tych bardzo małych. Staram się utrzymywać w miarę najkrótszy czas naświetlania. Z jednej strony minimalizuję w ten sposób ryzyko rozmycia zdjęcia a z drugiej - stres w którym są rodzice i niewątpliwie dziecko.


Sesja noworodkowa w plenerze


Tworzę również zdjęcia w plenerze. W przypadku tego typu zdjęć uważam, że wychodzą one lepiej niż w jakimkolwiek studiu. Warszawa to piękne miasto, w obrębie którego znajduje się mnóstwo parków. Jeśli jest taka okazja, zawsze namawiam rodziców do sesji podczas spacerów. Wtedy zachowanie zarówno dzieci jak i rodziców pozbawione są charakterystycznej sztuczności. 


Retusz? Tak, ale...


Wielu rodziców prosi mnie, aby sesja noworodkowa była poddana głębszemu retuszowi. Z reguły nie preferuję takich kroków. Moim zdaniem, dziecko ma wyglądać naturalnie. Zbyt głęboki retusz sprawia, że powstaje specyficzny "efekt lalki". Dziecko jest pozbawiane wszelkich cech szczególnych, tak charakterystycznych dla noworodków. Chcę pokazywać Nowe Życie takie, jakim jest. A nie takie, jakim nigdy nie będzie. Myślę, że docenią to również fotografowane dzieci - za kilka, bądź kilkanaście lat.


Moja oferta


Do sesji noworodkowej podchodzę jak najbardziej profesjonalnie. Przy ustalaniu cen świadczonych usług, nie kieruję się wyłącznie rynkiem. Wiem jakie stawki mają lokalni fotografowie, ale przy ustalaniu ceny nie sugeruję się nimi. Uważam, że świeżo upieczeni rodzice mają mnóstwo innych, znacznie potrzebniejszych wydatków. Dlatego:

 

  1. Jeśli decydujesz się u mnie na pakiet podstawowy, jego cena wyniesie 500 złotych. Otrzymasz 20 zdjęć zapisanych na nośniku cyfrowym.
  2. Jeśli decydujesz się na pakiet plus, jego koszt wyniesie 850 złotych. W ramach tej usługi otrzymasz 30 zdjęć (wydrukowanych i na nośniku).

W mojej ofercie znajdziesz również innego rodzaju sesje fotograficzne, a mianowicie: sesje niemowlęce, sesje rodzinne, sesje ciążowe.

Ewagraphy.com